Boyun Germe Estetiği

Boyun Germe Estetiği

Boyun Germe Estetik Ameliyatı

Boyun germe estetiği diye tabir edilen estetik ameliyat türü, çene altındaki bölgenin yaşın ilerlemesiyle birlikte sarkmasıyla ortaya çıkan görüntüden kişinin şikayetçi olmasıyla başvurduğu estetik ameliyat türüdür.

Boyun germe estetiği tek başına mı yapılır?

Estetik boyun germe ameliyatı, tek başına yapılabildiği gibi gerekli durumlarda yüz germe estetik ameliyatı esnasında yapılabilir

Boyun germe estetiği nasıl yapılır

Tıpkı klasik yüzü germe ameliyatında yapıldığı gibi, boyun germe ameliyatında da da ameliyat kesi yeri kulak arkasından saçlı deriye doğru yapılır. Boyun derisi ve kaslar ayrılır ve deri yukarıya doğru çekilir. Gerdirilen deri, iç dikişi yardımıyla sabitlenir.

Artmış olan deri kesilerek yeniden yerine dikilir. Ortaya kırışıklıklar yok olmuş, sarkmaların bulunmadığı gergin bir boyun ve köşeleri belirginleşmiş bir çene yapısı ortaya çıkar.

Boyun Germe Estetiği

Estetik boyun germe ameliyatında iz kalır mı?

Aslında hayır çünkü estetik boyun germe ameliyatında, ameliyat izleri kulak arkasında saçlı deride yapılır. Böylece görülen bir ameliyat izi yoktur.

Estetik boyun germe ameliyatı  ne kadar sürer ve hangi anestezi yöntem uygulanır?

Boyun germe estetiğin genelde bir ila iki saat arasında sürer ve genel anestezi yöntemi ile yapılır.

Estetik boyun germe ameliyatından sonra neler yaşanır?

Estetik boyun germe ameliyatından sonra, boynunuzda dren takılmış olur. bu dren bir gün sonra çıkartılır ve eviniz taburcu edilirsiniz. İlk bir hafta yüzümüzde ve ensenizde morarmalar ve şişmeler olacaktır. Hissedeceğiniz hafif derecede ağrılar doktorunuzun vereceği ağrı kesiciler ile geçecektir. Morarmalar ve ağrılar bir hafta sonu yok olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.