Bayan Lazer Epilasyon Uygulamaları Fiyatları

Bayan Lazer Epilasyon Uygulamaları Fiyatları

Bayanların lazer epilasyon yaptırma kararını aldıktan sonra özen göstermeleri gereken birtakım konular vardır.

 • Lazer epilasyona gitmeden 3 hafta önce uygulama yaptıracağınız bölgeye kılları kökünden alacak epilasyonlar yapmamaya özen gösterin.
 • Lazer epilasyon gününüz geldiğinde tüyleriniz fazla uzun geliyor gözünüze, makas veya jilet yardımıyla kısaltmalısınız. Zira çok uzun halde gitmeniz durumunda lazer ışınları kıl köklerine kılların uzunluğundan dolayı ulaşamayabilir.

Bayan Lazer Epilasyon Uygulamaları Fiyatları

 • Lazer epilasyon gününüzden 14 gün önce deniz kenarı güneşlenmelerinden ve solaryuma girme isteklerinizden vazgeçmeniz gerekir.
 • Lazer epilasyon uygulanacak olan tüylerinize kesinlikle sarartıcı kimyasallar uygulamamanız gerekir.
 • Lazer epilasyon saatinizden en az 1 saat önce makyajınızı temizlemiş ve yüzünüzde nemlendirici krem de dâhil olmak üzere hiçbir kimyasal madde kalmamasını sağlamalısınız.
 • Son 6 ay içinde kullandığınız ilaçların ismini lazer epilasyon uygulamasını yapacak olan doktorunuza mutlaka bildirin. Zira bazı roaccutane ilacını son 6 ay içinde kullanmış iseniz lazer epilasyon yaptırmamanız gerekir.
 • Bacak, kol, koltukaltı, bikini bölgesi, genital bölge, göbek ve yüz bölgesine lazer epilasyon uygulamalarını yaptırabilirsiniz.
 • Yüz bölgesi lazer epilasyonu 4 ila 6 seans da tamamlanırken, yüz bölgesi 6 ila 12 seans arasında tamamlanır.

Bayan Lazer Epilasyon Uygulamaları

Lazer epilasyon ücretleri yapılacak olan bölgeye göre değişiyor. Lazer epilasyon yapılacak bölgedeki tüy yoğunluğuna, kalınlığına göre ortalama bir epilasyon liste fiyatı belirleniyor. Bunun yanında bölgedeki kıl oranı azaldıkça lazer fiyatında düşüşlerde yaşanabiliyor. Yani bu açıdan bakınca lazer epilasyon fiyatı biraz da yaptıracağınız lazer epilasyon merkezine bağlı bir durum.

Lazer epilasyon, halk arasında her ne kadar pahalı bir işlem gibi bilinse de, aslında bütün hayatınız boyunca epilasyona harcadığınız ücreti düşünürseniz son derece uygun bir epilasyon yöntemi olarak karşınıza çıkıyor.

Bayan Lazer Epilasyon Uygulamaları Fiyatları

Bunun yanında birçok lazer epilasyon merkezleri farklı fiyat politikaları uyguluyor bunları mutlaka araştırın ve karşılaştırma yapın. Örneğin, bazı lazer epilasyon merkezleri toplu fiyat ya da paket fiyat adı altında 4 ya da 5 seans da bütün tüy sorununuz biteceği garantisini vererek toplu seans ücretini bir defada peşin ve indirimli olarak alıyorlar.

Bazı lazer epilasyon merkezleri, örneğin 5 seans da koltuk altı bölgesi için ilk 3 seansın ücretini tam son 2 seansın ücretini tüylerin azalmış olması sebebiyle yarım seans ücreti olarak alıyorlar.

Her bölgenin lazer epilasyon fiyatı lazer epilasyon merkezine göre değişiyor. Ancak ortalama lazer epilasyon fiyatı, koltuk altı lazer epilasyon fiyatı 50 ile 70 TL arası olabildiği gibi bütün bacak lazer epilasyon fiyatı 200 ile 400 TL arası değişen fiyatlara sahip.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mahmut P. dedi ki:

  mrb .iyi günler ben tüm vücut ve yarım vücut lazer epilasyon fiyatlarını alabilirmiyim sizden çok teşekürler.