Minirinoplasti İle 10 Dakikada Yeni Bir Burnunuz Olmasını İster misiniz ?

Minirinoplasti İle 10 Dakikada Yeni Bir Burnunuz Olmasını İster misiniz ?

İlk duyduğumda bana da inanılmaz gelmişti ancak gerçekten mini burun estetiği ile sadece 10 dakikada yepyeni bir burna sahip olabiliyorsunuz. Birçok avantajı olan mini burun ameliyatı diğer adıyla minirinoplasti, uygulanması gereken kuralları uyulması halinde çok başarılı sonuçlar verebiliyor.

Mini burun estetiği nedir?

Mini burun estetiği diğer adıyla minirinoplasti, yalnızca burun ucunu yukarı kaldırarak ortaya harika bir burun yapısı çıkaran estetik bir ameliyat türü.

Mini burun estetik ameliyatı, burun deliği içerisinden girilerek 1 cm kadar bir kesi yapılıyor ve ameliyat sonunda kesi burun içinde kaldığı için dışarıdan hiçbir estetik ameliyat izi görünmüyor. Bu avantajı ile kapalı burun ameliyatlarını andırsa da, yapılan kesi kapalı burun ameliyatına göre daha küçük.

Burun içinden açılan bu küçük kesiden, burun ucu kıkırdaklarına ulaşılarak septum denilen ve burnun orta kısmında bulunan sağlam kıkırdak duvardan destek alarak, burun ucu kıkırdakları yukarı kaldırılıyor. Bu basit ve çok kısa süren işlem ile 10 dakika sonra burun ucu kalkmış ve yepyeni bir burun ile karşılaşılmış oluyor.

Minirinoplasti İle 10 Dakikada Yeni Bir Burnunuz Olmasını İster misiniz ?

 Mini burun estetiği ameliyatının avantajları neler?

Aslında en önemli avantajı çok kısa sürede biten bir estetik burun ameliyatı olmasıdır.

Bunun yanında burun ucu dışında yüzünüzde başka bir alan ameliyat sahası içersine girmediği için, yüzünüzde veya burnunuzda morarmalar ve şişlikler olmuyor. Böylece de ne tampon, ne alçı ile uğraşmamış oluyorsunuz.

Burun anotominizin hiç değişmeden yapıldığı belki de tek estetik ameliyat olan mini burun ameliyatı, dokulara hiç zarar verilmeden atlatılmış bir estetik burun ameliyatı olma özelliği de avantajları arasında.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.